www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 05/24/2023 - 11:36

Každý z nás si uvědomuje, že kvalita vzduchu ve městech není vždy ideální. Všude okolo nás totiž poletuje nekonečné množství prachových částic, bakterií, těžkých kovů i dalších problémových látek. Ani v našich domovech nejsme v bezpečí, ba právě naopak. V uzavřených prostorech se koncentruje ohromná spousta nečistot. Jak s nimi zatočit?

Plíce máme jen jedny

Tato problematika se týká hlavně citlivých osob, alergiků a nemocných lidí. Rozhodně by ji však neměli podceňovat ani zdraví jedinci. Přesně proto si v posledních letech získává rekuperace vzduchu ohromnou popularitu. Jak tento proces funguje a jaké benefity vám přinese?

Základem všeho jsou vhodně zvolené rekuperační jednotky. Ty přivádí venkovní vzduch a následně jej čistí od všech nebezpečných zplodin, částic, bakterií i plísní. V zimě ho navíc dokážou oteplit, zatímco v létě fungují jako alternativa klimatizace. Díky tomu nejen podpoříte své zdraví, ale zároveň si dopřejete větší komfort a ušetříte za energie.

Domy i byty

V dnešní době existuje rekuperace do bytu i rekuperace do domu. Provedení jednotlivých variant se od sebe samozřejmě liší, ale nejedná se o nic složitého. Ať tak, či onak, získáte neustálou cirkulaci zdravého vzduchu. To vše bez otevírání oken, kvůli kterému zvete do své domácnosti nečistoty.

Rekuperace samozřejmě špičkově funguje pouze v případě, kdy zvolíte vhodnou jednotku a správnou instalaci. Zde přichází na scénu ověření odborníci ze společnosti 4heat s jejich vybavením značky Aldes. Ti vám nabídnou rovnou několik různých variant a sestaví řešení přesně na míru.

Jestli si chcete dopřát pevnější zdraví v kombinaci s dlouhodobými úsporami, navštivte webové stránky pod vloženými odkazy, prohlédněte si možnosti a domluvte si konzultaci zdarma.

reklama: