www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 06/01/2023 - 12:38

Nikotinové výrobky jsou dnes velkým hitem. Nikotinové sáčky, e-cigarety a další si zamilovali nejen ti, kteří byli zvyklí na klasické cigarety. Mrkněte, jak mohou učarovat vám.

Trendy nikotinové sáčky i žvýkací tabák

Znáte žvýkací tabák? Jde o výrobek, který se žvýká, a tím se uvolňují šťávy, jež mnohým chutnají, navozují pohodu. Nikotinové sáčky fungují na podobném principu. Obsahují vodu, celulózu, xylitol, nikotin a další látky. Plní se speciální směsí, postříkají se vybranou příchutí, nařežou se, a posléze je lze užívat. Chcete je zkusit? Podívejte se na SNUSim.to, kde mají spoustu příchutí, od mentolu přes meloun, kolu, jejich kombinace s dalšími příchutěmi až po energy drink. Na tomto webu naleznete i zmíněný žvýkací tabák (ve formě sáčků), který miluje komunita lidí, jež si oblíbila i snus. Co na stránkách najdete dále? Jednorázové e-cigarety. Tento e-shop je opravdovým specialistou na nikotinové výrobky. Zástupci firmy totiž ochutnali stovky tabáků a nikotinových sáčků, spolupracují samozřejmě s předními distributory v tomto odvětví, abyste vy měli to nejlepší, co se na trhu nabízí.

SNUSim.to – propagují jej i hvězdy TikToku

SNUSim.to je skutečně spolehlivý poskytovatel širokého výběru snusů a nikotinových sáčků, protože za webem stojí Tomáš Vidlička, též přezdívaný guru tabáku a nikotinových sáčků. Možná jej znáte, jde o známého influencera z TikToku, najdete jej pod přezdívkou my_slivci. Tomáš se tomuto odvětví věnuje více než 8 let, takže má opravdu velké zkušenosti, vyzná se a vy si můžete být jisti, že vám skrze své výrobky nabídne ten nejlepší zážitek z užívání snusu. Samotný e-shop je velmi jednoduchý, přehledný takže budete maximálně spokojeni. Nabídka je velmi výhodná i proto, že si zboží můžete pořídit za příznivé ceny, často se dělají akce 1+1 a opravdoví fandové si vyberou z merche, jako jsou trika, obaly na tabáky (puky) apod. Po objednání vám bude zboží zasláno do 24 hodin, poštovné je od 59 Kč, ovšem při objednávkách nad 799 Kč je doprava již zdrama. Chcete vědět víc? Mrkněte se na blog, kde je spousta zajímavých článků.

reklama: