www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 03/24/2022 - 09:40

Celulitida neboli pomerančová kůže je problémem, s nímž se potýká většina žen všech generací. A to bez ohledu na typ postavy. Nevzhledných ďolíčků na stehnech a zadečku se dá ovšem jen těžko zbavit. Naštěstí je tu účinná metoda, která efektivně stimuluje lymfatický systém, a tak projevy celulitidy postupně mizí.

Seznamte se s maderoterapií

Maderoterapie je speciální technika, jež spočívá v postupném odstraňování celulitidy pomocí dynamických hmatů prováděných za pomoci nejrůznějších dřevěných pomůcek. Ošetřované místo se pak lépe prokrví a urychlí se látková výměna. Maderoterapie má též očistný efekt, neboť jemně stimuluje lymfatický systém, čímž dochází k uvolnění nahromaděných toxinů. Výsledkem je zbavení se nerovností v podkoží, potažmo tedy eliminace pomerančové kůže.

Jak na to?

Maderoterapie dokáže eliminovat tuk, jenž je nahromaděn v různých částech těla. Rizikovými partiemi jsou kromě zadečku také stehna, boky a břicho. Léčebná kúra spočívá v masáži anatomicky navrženými dřevěnými nástroji v kombinaci s prohřívacím olejem. Jen tak lze dosáhnout těch nejlepších výsledků. Obecně se doporučuje délka masáže kolem 40-45 minut s tím, že byste měli absolvovat alespoň 10 procedur ve dvou sériích. S ohledem na stupeň celulitidy jsou první výsledky patrné zpravidla po 5-6 procedurách.

Když chcete vědět o maderoterapii vše

Pokud vás tato masážní technika nadchla a chtěli byste se o ní dozvědět více, máte možnost zakoupit si maderoterapie kurz, jenž je k dispozici v podobě videa na flash disku. Naučíte se, jak co nejefektivněji používat dřevěné nástroje a správně provádět masáž celého těla. V rámci kurzu obdržíte též tištěná skripta, masážní dřevěné prvky a anticelulitidní skořicový olej. Samozřejmostí je vystavení certifikátu po úspěšném absolvování kurzu.

reklama: