www.katedrala.cz


         
Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 06/30/2024 - 18:50

Kopec Visočica v Bosně a Hercegovině, nacházející se poblíž města Visoko, získal celosvětovou pozornost díky fascinujícímu objevu bosensko-amerického archeologa Semira Osmanagiče. V roce 2005 Osmanagič oznámil, že Visočica není jen obyčejný kopec, ale skrývá pod sebou starověkou pyramidu, kterou nazval Pyramidou Slunce. Tento objev vyvolal rozsáhlé debaty a kontroverze v archeologické komunitě, ale také přitáhl pozornost turistů a nadšenců z celého světa.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 06/11/2024 - 11:25
Obec Zderaz, ležící na Chrudimsku nedaleko Proseče, je opravdovým skvostem východních Čech. Tato malebná vesnička okouzlí návštěvníky svou bohatou historií, nádhernou přírodou a jedinečnými pískovcovými obydlími, která představují vzácný relikt minulosti. Pokud hledáte místo pro klidný odpočinek s možností objevování přírodních a historických pokladů, Zderaz je ideální destinací.

Okolí a přírodní krásy

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 03/26/2024 - 10:41

Po ránu je kofein pro některé nutností. Pokud si však nejste jistí, jakou kávu si uvařit či chcete vyzkoušet něco nového, proč se neinspirovat zvěrokruhem? Ať už se vám to líbí, nebo ne, vaše znamení vypovídá o vašich povahových vlastnostech i o tom, jaká káva vám vlastně chutná.

Chcete vědět, jakou kávu si dát hned po ránu? Co vašemu znamení vyhovuje nejvíce? Podívejte se s námi na to v dalších řádcích.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 02/15/2024 - 22:44
Baťův kanál v České republice představuje jedinečnou vodní trasu, která láká milovníky přírody i dobrodružství. Pro ty, kdo chtějí zažít unikátní pohledy na krajinu a historické památky z pohodlí vlastního plavidla, je plavba v půjčeném hausbótu dokonalou volbou.

Výhody pronájmu hausbótu

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/09/2024 - 21:23

Toulovcovy maštale patří mezi jedno z nejúchvatnějších přírodních území v České republice. Tento malebný koutek se nachází nedaleko obce Proseč ve východních Čechách a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z prozkoumávání skalních útvarů, lesů a vodních toků.

Přírodní krása

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/09/2024 - 09:01

Anální kolíky jsou úžasné hračky, které vám pomohou bezpečně prozkoumat nové sexuální potěšení. Pokud jste je nikdy nezkusili, nebo i když již anální sex provozujete, mohou vám pomoci oživit zajetou rutinu a zároveň rozpálit tělo a připravit ho na nové věci a prožitky. Ať už je důvod, proč se chcete ponořit do světa hrátek s análními kolíky, existuje několik věcí, které byste měli vědět pro bezpečný a sexy zážitek.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/03/2024 - 10:25

Facelift je nejúčinnějším zákrokem omlazení. Zbavíte se povolené kůže, tuku v podkoží a zpevní se i vazivový aparát, takže se vám ubere mnoho let a jde o efekt na mnoho let. Zapomeňte proto na nějaké krémy, neinvazivní metody, protože žádná z nich se nemůže rovnat faceliftu. A znáte nejnovější způsob Deep plane facelift?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 12/18/2023 - 11:25

Dožíváme se stále delšího věku. Problémem však je, že to neznamená, že bychom si delší život užili ve zdraví. V podstatě největším strašákem je demence. Podle WHO už nyní žije ve světě 5 % seniorské populace s demencí, což představuje zhruba 50 milionů osob. Podle odhadů do roku 2039 toto číslo stoupne na zhruba 82 milionů lidí a do roku 2050 dokonce na 152 milionu lidí. Stejný vývoj je i u nás, v České republice. Je to tedy realita, které musíme čelit, a společnost na ni není příliš připravena.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 11/30/2023 - 21:54

Neodmyslitelnou součástí každého šatníku je košile. Plzeň je proslulá řadou obchodů, které se na prodej těchto módních kousků zaměřují. Najít ten správný ale dá občas zabrat.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/26/2023 - 10:40

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří se rádi ponoří do stránek letáků s nabídkou a hledají skvělé příležitosti pro nákup, jste na správném místě. Albert přichází s neodolatelnou nabídkou v jeho aktuálním letáku, jenž vás nadchne svými výhodami a lákavými cenami. Ale tentokrát vás nechceme přesvědčit, abyste virtuálně prolistovali stránky atraktivního letáku.

reklama:

Syndikovat obsah