www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/26/2023 - 20:06

Dům nebo komerční budova bez dveří nemůže fungovat. Jedná se nejen o praktický doplněk, ale musí splňovat i estetickou funkci. Dnes jsou k dostání nejrůznější druhy vchodových a interiérových modelů, ale majitelé nemovitostí při jejich výběru často tápají.

V posledních letech si lidé oblíbili hliníkové, plastové či dřevěné dveře s funkčními prvky. Jen málokdo však ví, že jsou v prodeji i bytelné dveře pyšnící se mnoho benefity. K výhodám patří odolnost, dlouhá životnost, funkčnost, smysluplné designy a samozřejmě moderní provedení. Nejlepší je, že si je můžete objednat přímo u osvědčeného dodavatele na míru, proto padnou vašemu domu jako ulité.

Začneme u standardu

O ocelových dveřích už toho bylo napsáno hodně, ale je nutné vyzdvihnout jejich kvality. Základní ocelové dveře lze pořídit v klasických i atypických tvarech, rozměrech a proskleních. Když se obrátíte na spolehlivého dodavatele, budou vám vyrobeny na klíč. Je možné je vyrobit jako jednokřídlé i dvoukřídlé, dokonce jako tepelně izolační, protihlukové, kouřotěsné, neprůstřelné, bezpečnostní a protipožární. Záleží jen na vašem přání, zda je chcete instalovat do interiéru nebo exteriéru.

Protipožární modely zajistí klidný spánek

Moderní protipožární dveře jsou vhodné do každé domácnosti, ale většinou se umísťují na místech, kde vzniká vysoké riziko požáru. I tyto druhy lze vyrobit standardně i atypicky, dokonce i s prosklením. Liší se od sebe požární odolností, a to v mnoha stupních požární ochrany.

Bezpečnostní dveře ochrání proti zlodějům

Když se mrknete na bezpečnostní dveře od společnosti BB Kovo, najdete zde modely opatřené certifikátem národního bezpečnostního úřadu. To však neznamená, že by byly dveře jen bytelné. Na první pohled vás zaujme jejich design. Nabízejí vysoký stupeň ochrany, proto jsou instalovány v budovách firem, armády, nemocnicích i vězeňských objektech. Poslední dobou jsou montovány do rodinných domů i bytů, protože za nimi můžete klidně stát a ochráníte svou rodinu.

reklama: