www.katedrala.cz


         

1. nejdříve se musíte zaregistrovat jako uživatel katedrály

2. přihlaste se do svého účtu a tam klikněte v levém menu na vytvořit obsah. Zvolte - katalog www

3. poté již vypište kolonky, které považujete za vhodné. Ty s červenou hvězdičkou jsou povinné.

4. Stránky zařaďte prosíme do kategorie, do které tématicky patří. Text, kterým popíšete svoje stránky, by měl odpovídat realitě. Pokud nenajdete kategorii do které by vaše stránky měli patřit napište administrátorům a oni ho přidají. Odkaz na kontakt najdete v pravém horním rohu každé stránky.

5. Máte možnost přidat i obrázek - může být logo firmy, pokud se jedná o firemní stránky, znak města, či screen vašich stránek. Obrázek by měl mít maximální šíři 200 pixelů. Pokud přidáte větší, bude administrátory upraven.

6. Administrátoři Katedrály si ponechávají možnost popisek i nadpis vašich stránek upravit. Případně stránky vymazat, pokud odporují zákonům.

7. Můžete hodnotit stránky, které jsou do katedrály již přidané a přidělit jim hvězdičky aby ostatní uživatelé věděli které stránky jsou lepší než ostatní

8. Pokud si nebudete vědět s něčím rady – napište nám – my vám pomůžeme popřípadě odkaz vložíme.

9. Kromě odkazu do katalogu máte možnost vložit i článek o svém webu na jeho podporu - Na katedrálu chodí denně tisíce lidí, informujte je o svém webu !!! Stačí když zadáte Vytvořit obsah - PR články. POZOR toto je však jedinná placená služba. Poté co vložíte článek - napiště na info@katedrala.cz Podle rozsahu dohodneme cenu a článek bude zveřejněn na 1 straně. Článek vám můžeme i napsat.

10. Nově můžete využít i fórum katedrály. Bude věnováno problematice majitelů internetových stránek a také radám jak na SEO, výměně nebo nákupu odkazů a dalším tématům, které mohou zajímat majitele internetových stránek

reklama: